Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 4
Image 4
Image 4

Esenşehir Mah. Eryılmaz Sk. 1/4

Ümraniye, İstanbul, TR

Designed By  |  www.mahirturan.net

T

G

+90 216 526 14 48

+90 530 930 78 24

Web Tasarımı

Kurumsal Kimlik

Özel Metin Yazarlığı

Bir Reklam Ajansı’nın “Tam Hizmet” kapsamına dijital mecralara fikir ve iş üretmesi gerekliliğini çok önceden fark edip bunu uygulamaya koymuş, deneyime ve tecrübeye, hatta bu başarının getirdiği ödüllere sahip, 2004 yılında bu yolda yürümeye başlamış bir ajansız.

Reklamın her alanında hizmet vermekteyiz. Reklamverenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz. Sıfırdan bir marka yaratmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte olduça hünerliyizdir.

Müşterilerimizin yerli, yabancı tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya yoğun kampanyalar yaptığımız için sağlam bir araştırmacı kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması ya da web sitesi yaptırtmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklamverene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı biliriz. Site haritasını oluşturmadan, pazarlama aktivitelerini ivmelendirmek için strateji oluşturmaya kadar her adımda devreye girer, yol gösterici oluruz.

Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmak gerekir. Bu nedenle kalabalık müşteri portföyü ile zamana karşı iş çıkartmaya çalışmak yerine az ama öz müşteri ile çalışmayı tercih ederiz. Büyük markaların yüksek bütçeli kampanyalarını gerçekleştirmenin yanı sıra sadece” bir web sitem olsun” diye gelen reklamverene de severek hizmet veririz.

Yeni nesil teknoloji ve bilgiler ışığında çalışmalarımızı en güncel ve en hızlı şekilde geliştirmekteyimiz. Kişisel eğitimlerle sektörel güncel bilgiyi ve güncel rekabet stratejilerini takip edip, çalışmalarımıza bu güçle yön vermekteyiz.

Vizyonumuz; Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerin rekabette öne çıkması için gerekli stratejik reklam çalışmalarını özenle gerçekleştirmektir.

Hedefimiz; Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve hizmetlerinin ölçülebilir sonuçlarını almaktır.

hakkımızda

neler yapıyoruz ?

Web Tasarımı

Kurumsal Kimlik

Özel Metin Yazarlığı

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Profesyonel Fotoğrafçılık

Sosyal Medya Danışmanlığı

Profesyonel Fotoğrafçılık

çalışmalarımız

referanslar

iletişim

Esenşehir Mah. Eryılmaz Sk. 1/4 Ümraniye, İstanbul, TR

T +90 216 526 14 48  |  M +90 530 930 78 24